Říjen 2014

Halloween shapes

30. října 2014 v 14:58 | Martini |  Shapes
Ahoj, tak zítra je ten dlouhoočekávaný Halloween. Já ho teda nijak zvlášť slavit nebudu, ale tématicky jsem vyrobila několik halloweenských editoriálů. Jsou ve tvaru netopýra a dýně a jsou s těmito celebritami: Amanda Seyfried, Anna Kendric, Demi Lovato, Leighton Meester, Kiera Knightley, Ashley Benson, Blake Lively, Diana Argon. Budu ráda, když je použijete :-)Fashion duel 002: Autumn style

26. října 2014 v 17:04 | Martini |  Fashion
Jak jsem slíbila, startuje další fashion duel. Pro tentokrát jsem zvolila téma Autumn style - tedy podzimní styl. Opět jsem vybrala hodně podobné outfity a to dvou skvělých zpěvaček: Beyoncé a Shakiry. Tak, která vyhraje?


Jak vidíte, oba outfity jsou si hodně podobné. Obě dvě zpěvačky zvolily výrazný módní doplněk - šátek s leopardím vzorem. Víc se mi ale líbí outfit Shakiry. Beyoncé vypadá taky skvěle, ale má ještě výrazný kabátek. Podle mě stačí jedna výrazná věc a proto líp ohodnotím outfit Shakiry.

Moje hodnocení:
Beyoncé - 8 bodů
Shakira - 9 bodů

Já a leopardí vzory:
I když nejsem velký fanda leopardího vzoru, i v mém šatníku se jeden takový kousek najde. A sice leopardí kožešinová vestička, samozřejmě z umělé kožešiny. V tuto dobu, kdy ještě nemrzne ji občas nosím.

A co vy a leopardí vzory?
Nosíte na podzim radši bundy nebo kabáty?

Vítěz 1. fashion duelu

26. října 2014 v 12:58 | Martini |  Fashion
Ahoj, po týdnu přináším výsledky 1. módního duelu na téma neonové barvy. Rozhodovali jste mezi Lucy Hale a Shay Mitchell. A jak to dopadlo?
Vyhrála Shay s 6 hlasy, zatímco Lucy nasbírala 3. Já sama jsem líp ohodnotila Shay, takže jsem ráda, že vyhrála :-)

Už teď se můžete těšit na další módní boj, prozradím, že se utkají dvě skvělé zpěvačky, můžete hádat jaké ;-)

PF light efect: Amanda Seyfried

25. října 2014 v 11:01 | Martini |  PF efects
Po trošku delší pauze přidávám nějakou grafiku. Tentokrát jsem zkusila světelný efekt ve PhotoFiltru. Použít se dají všelijak. Třeba jako úvodní obrázky k článku, podklad k ikonce atd..
Celkem je jich 6 a jsou s Amandou Seyfried. Tak který se vám líbí nejvíc? :-)Fashion duel 001: Neon colours

19. října 2014 v 15:30 | Martini |  Fashion
Je tady novinka. Napadlo mě, že každý týden vyberu outfity dvou různých celebrit na určité téma a vy budete rozhodovat, kdo vypadá líp. Nazvala jsem to fashion duel, anketa bude otevřená vždy od neděle do soboty, ikdyž je hodně pravděpodobné, že se to někdy trošku protáhne, když třeba nebudu mít čas. Uvidíme, jak se to ujme :-)

V 1. fashion duelu budete rozhodovat mezi Lucy Hale a Shay Mitchell. Jako téma jsem vybrala neonové barvy.
Myslím, že obě holky vypadají skvěle. Schválně jsem vybrala podobné outfity, tedy neonové sáčko a šortky. U mě ale vítězí Shay, té nemám co vytknout. Chápu, že Lucy už si nevzala žádný šperk, protože ty kraťásky jsou výrazné a hodně zdobené. K jejímu outfitu by mi ale pasovaly víc lodičky s otevřenou špičkou.

Moje hodnocení:
Lucy 8 bodů
Shay 10 bodů

Já a neonové barvy:
Já si na neonové barvy moc nepotrpím, ale pár kousků by se u mě v šatníku našlo. Mám dvě neonové blůzky: jedna korálově neonová, druhá růžově neonová, jedno krajkové růžově neonové tričko a na léto žlutě neonové šaty. A co vy a neonové barvy?

Design 006 Autumn with Lucy Hale

19. října 2014 v 13:45 | Martini |  Designes
Tak jsem nakonec nebyla tak líná a nový layout nastavila už dnes. Je v podzimním duchu s Lucy Hale. Původně jsem myslela, že bude se Shay Mitchell nebo Troian Bellisario, ale Lucy Hale měla fotky, které se líp hodily k podzimu. Snažila jsem se trošku inspirovat blogem designdelight. Cekově jsem s ním hodně spokojená :-)

název: Autumn with Lucy Hale
výroba: Martini
spokojenost: 98%

Editorials with Natalie Portman

18. října 2014 v 10:46 | Martini |  Shapes
Jelikož je podzim, napadlo mě udělat taky podzimní shapy ve tvaru listu. Jako celebritu jsem vybrala Natalii Portman. Celkem je jich 5. Není na nich zdroj, takže jestli se rozhodnete je použít, zdroj prosím uveďte :-)

Taky chystám nový design, už zase :-D Chtěla bych ho nastavit co nejdřív, snad nebudu moc líná :-D


Objednaný design pro Mercedes

16. října 2014 v 12:39 | Martini |  Ordered designs
Mercedes si objednala design s Ellie Goulding s podzimní tématikou. Tak jsem vybrala žlutou barvu stránky, protože žlutá je pro podzim typická. Skombinovala jsem to se světle modrou a doplnila drobné podzimní detaily. Celkově jsem s designem spokojená :-)

design pro: Mercedes (mechitini.blog.cz)
design s: Ellie Goulding
výroba: Martini
spokojenost: 93%

Welcome autumn!

14. října 2014 v 13:22 | Martini |  Gallery
Na to, že je půlka října skoro za námi je venku poměrně teplo. Naštěstí. A tak jsem toho využila a nafotila nějaké fotky podzimu v přírodě u naší přehrady. Necchybí ani můj oblíbený objekt - loďka :-D


Objednaný design pro austinaallycz.blog.cz

11. října 2014 v 14:55 | Martini |  Ordered designs
Tara z blogu austinaallycz.blog.cz si u mě objednala design. Jedinou podmínkou bylo, aby na něm byla fotka se všemi hlavními postavami. Tento seriál vůbec neznám, ale myslím, že design není špatný. Už je i nastavený, doufám, že se Taře líbí.

design pro: Tara (austinaallycz.blog.cz)
design s: Austin a Ally
výroba: Martini
spokojenost: 80%